СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Groupe Sud Presse
Мова:12 (French / français)
Заголовок:

Guerre en Ukraine: la Cour Pénale Internationale émet un mandat d’arrêt contre le président russe Vladimir Poutine

Резюме:Vladimir Poutine, qui était en Crimée ce samedi, est désormais visé par un mandat d’arrêt émis par la Cour pénale internationale (CPI) pour le crime de guerre de «déportation illégale» d’enfants ukrainiens lors de l’invasion russe.
Посилання:https://www.sudinfo.be/id635895/article/2023-03-18/guerre-en-ukraine-la-cour-penale-internationale-emet-un-mandat-darret-contre-le
google translate:  переклад
Дата публікації:19.03.2023 0:23:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):L'actualité de 7Dimanche
Додано:19.03.2023 1:01:17
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014