СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Персоналії > Петро Порошенко   Rss link to this search result
Переклади
Оригінальні публікації
Аналітика
Aftenposten (Norway, Norwegian) Петро Порошенко - правитель справжнього House of Cards
На думку журналіста Пера Андерса Йогансона з провідної норвезької Афтенпостен, Україна епохи Петра Порошенка ледь не перевершує за драматичністю сцени, що можна спостерігати хіба що в серіалі House of Cards ("Картковий будиночок").Якби проводився офіці... 18.10.2016 9:28:13
Corriere della Sera (Italy, Italian) Помер творець Нутелли, Ферреро Роше і Кіндерсюрприза
На День Святого Валентина помер Мікеле Ферреро, котрий створив відому транснаціональну імперію з виробництва солодощів, винайшовши бренди Nutella, Ferrero Rocher, Kinder, та інші, 20-й мільярдер у світі (за версією Блумберґ), чиї статки оцінювали на рі... 15.02.2015 0:00:00

First
[1]
LastСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014