СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Postimees
Мова:37 (Estonian / eesti)
Заголовок:

Koroona nullib Euroopas reisiplaane

Резюме:Kui suve alguses tundus, et hakkame koroonaviiruse esimesest suurest tormist toibuma, siis viimase kahe nädala jooksul on peaaegu terves Euroopas nakatumiste arv tõusnud. Näiteks Malta nakatumismäär oli nädal tagasi 1,2, aga eilse seisuga oli see tõusnud 28,4ni. Kui neljapäeval teatas majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, et Ukrainast Eestisse on taas lubatud otselennud, siis eile tõusis Ukraina nakatumismäär üle lubatu ehk 16.
Посилання:https://pmo.ee/7030224
google translate:  переклад
Дата публікації:01.08.2020 0:01:00
Автор:Loora-Elisabet Lomp
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Tänane leht;Eesti
Додано:01.08.2020 0:16:32
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014